15 hráčů se loni stalo hvězdou či superhvězdou (II.)

Minule jsme si představili prvních pět hráčů, kteří mají nově titul hvězda nebo superhvězda. Dnes si představíme dva hráče z Vancouveru (Erikssona a Hansena) a pojednom z Nashvillu (Rinne), Washingtonu (Bäckström) a Calgary (Johnson). Blíží se také uzávěrka přihlášek pro další ročník PNHL. V tuto chvíli máme dvacet obsazených týmů. Řada lidí, kteří hráli loni ještě nereagovali co s letošní sezónou, tak uvidíme zda se dostaneme na loňské číslo (26 účastníků).

POKRAČOVAT

15 hráčů se loni stalo hvězdou či superhvězdou (I.)

V 29.sezóně se podařilo osmi manažerům vytvořit z řadového hráče hvězdu nebo superhvězdu. Pojďme si je připomenout ve třech článcích. Dnes si představíme jak se stali superhvězdou Zubrus, Ference a Price. Mezi hvězdy se díky loňské vydařené sezóně dostalo několik hráčů, dnes si představíme Burrowse a Virtanena…

POKRAČOVAT

Nejvíce zápasů (72) odpískal Marek

 Naše Prague NHL se může pyšnit nejen výbornými hráči v rámci celorepublikových turnajů, 1.ligy či ME a MS, ale zdobí ji také kvalitní rozhodčí. Ne každého hráče bude tato statistika zajímat, ale třeba se mýlím. Tato statistika vypovídá také o tom, kteří hráči pravidelně obětují svůj volný čas pro tak fantastickou hru, jakou šprtec bezesporu je. Bez těchto hráčů by se každá jednotlivá sezona v historii Prague NHL jen horkotěžko dohrála a konečné tabulky by vypadaly prostě strašně.
POKRAČOVAT

Vítězem je Vancouver (Petr Honsa)

Posledním kdo dokázal obhájit titul byl Vít Bečvář (Anaheim)! To se psal rok 2006. Od té doby se to nikomu nepodařilo a to, že se to nepovede ani letos jsme věděli od semifinále. Obhájce Michal Smolík totiž prohrál 0:4 s Tomášem Vančurou, který vyhrál soutěž 5x (2:5, 2:3, 2:5, 3:7). Druhým finalistou se stal Petr Honsa, vítěz z roku 2015, který v semifinále zdolal Jaroslava Špačka, vítěze z roku 2014, 4:1 (1:2ot, 10:3, 6:1, 12:4, 6:2).
POKRAČOVAT