Foltýn sen. veze ze Slovenska druhé a šesté místo

V sobotu 22.dubna se dva naši hráči vydali na 350 km dlouhou cestu do Trenčína. Od 10.hodin začala soutěž šprtce, kde hned v prvním kole Jarda Foltýn sen. nečekaně prohrál s Laštovičkou. Poté už neprohrál a celkově mu to stačilo na šesté místo z 35. Turnaj vyhrál Kaňa z Břeclavi před Škorpíkem (Dragons) a Gellerstramem ze Švédska. Na dvacátém místě skončil Adam Syrůček, který v prvním kole prohrál s Gellerstramem a ve druhém s Maninou, poté už neprohrál.

Po šprtci se hrál táhlový hokej ve kterém na prvních dvou místech skončili opět Šustáček a Jarda. V tuto chvíli oba patří k nejlepším hráčům v republice. Jarda vede český pohár (bodování hráčů, které určuje kvalifikaci pro mistrovství ČR) a čtvrtý je Karel Racek. Mezi juniory je nejlepší Adam! Jarda v táhlovém hokeji prohrál jen jednou a celkově skončil druhý, Adam si připsal stejnou bilanci jako ve šprtci a skončil na dvanáctém místě. Startovalo 30 hráčů.